shiten 2 ura 2.5 ton .ravagnioli .

Shitet nga: dorian 22 Mar 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 2 700 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

600 EUR   800 EUR

Komuna: Fier
cmime te arsyeshme.njeres sapovendosur bokulla te reja.tjetra eshte model i vjeter me motorr te vendosur te ri 4.5 kw dhe leshusa e sistemi elektrik i ri.kjo ngre 3 ton me prove.shiten per arsye renie aktiviteti.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim