Paisje per mbushje kondicioneri per makina

1 000 EUR

Shitet nga: markeljan 24 Mar 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 4 500 LEK / muaj

From
Store
Komuna
Fier
Paisje per mbushje kondicioneri a134 dhe R 12 per makina. Ne gjendje shum te mire. Shitet per arsye emigrimi.
markeljan
0698644552
Leaflet
Në fillim