Xhenerik,elektroauto,motorrist!!!!

600 EUR

Shitet nga: Auto 30 Maj 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Kerkohen puntor me eksperienc pune te meparshme si elektroauto,motorrist dhe xhenerik.te ken aftesi te mira pune.paga teper e kenaqshme
Leaflet
Në fillim