PJES KEMBIMI / SERVIS SHERBIME XHENERIKE,ELEKTRIKE

0 EUR

Shitet nga: rei 29 Maj 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Disponojme pjes kembimi per te gjitha tipet e automjeteve dhe foristradave . Sherbime elektrike, motorrike, xhenerike dhe garanci nga ana jone. Mundesojme konvergjenc deri ne makinat 2020 dhe mbushes me gaz kondicioneri etj... per me teper informacion na kontaktoni 0683022224.
rei
  Online
0683022224
Leaflet
Në fillim