Konvergjencë

Shitet nga: Ferdi 17 Mar 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 20 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Elbasan
Shitet konvergjencë=marka John Bean e kopletuar me pjata dhe urë katër kollanshe,në gjendje shumë të mirë gati për punë,me programe të 2018.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim