Testues makine profesional LAUNCH 69 euro

Shitet nga: glow-aksesore 19 Tet 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

69 EUR

Komuna: Durrës
Testo Makinen per probleme te ndryshme ne menyren me te shpejte dhe me profesionale me paisjen LAUNCH pa pasur nevoje ta lidhni ne telefon ose laptop pasi ka ekranin e saj LCD. Paisja identifikon problemin,lexon kodet gjithashtu i fik llambat e ndezura ne kroskot,fshin kodet.

TESTUESI LAUNCH X431 Supporton Full OBDII/EOBD Launch Creader 3001 CR3001 Auto Scanner PK AD310 NL100 ELM327.

Perdoret tek mbi 4000 modele te ndryshme makinash( per te shikuar modelet qe suporton kontrolloni ne foto).

Cmimi: 69 euro

Transporti FALAS ne te gjithe Shqiperine dhe Kosoven.

Nr kontakti 0683345300
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim