Testues makine profesional ANCEL 69 euro

69 EUR

Shitet nga: glow-aksesore 28 Maj 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Testo Makinen per probleme te ndryshme ne menyren me te shpejte dhe me profesionale me paisjen ANCEL AD310 pa pasur nevoje ta lidhni ne telefon ose laptop pasi ka kompjuterin e saj LCD. Paisja identifikon problemin,lexon kodet gjithashtu i fik llambat e ndezura ne kroskot,fshin kodet.

TESTUESI ANCEL AD310 Supporton Full OBDII/EOBD , Auto Scanner PK AD310 NL100 ELM327, VIN,CIN, CVN dhe CAN.

Perdoret tek mbi 4000 modele te ndryshme makinash( per te shikuar modelet qe suporton kontrolloni ne foto).

Cmimi: 69 euro

Transporti FALAS ne te gjithe Shqiperine dhe Kosoven.

Nr kontakti 0683345300
glow-aksesore
0683345300
Leaflet
Në fillim