Testues makine (OBD2 Diagnostic Auto Car)

Shitet nga: glow-aksesore 19 Tet 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Durrës
Testo Makinen per probleme te ndryshme ne menyren me te thjeshte dhe me te shpejte me paisjen OBD2 duke e lidhur me anen e telefonit ose laptopit. Paisja identifikon problemin gjithashtu i fik llambat e ndezura ne kroskot.

Cmimi: 20 euro

Mundesi transporti ne te gjithe Shqiperine.

Nr kontakti 0683345300
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim