Servis dhe pjes per makina. Ford escape benzine

0 LEK

Shitet nga: servis 28 Maj 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
servis per makina te llojeve te ndyshme benzine dhe nafte plus kemi dhe pjes te ndryshme.injektor gazi brc ,injeksione benzine audi benzi golf Ford escape benzine 3.0 kemi cdo pjes motorr kamio plus dhe pjes be gabime riparojm dhe kamio automatike riparojm cdo difekt mekanik.
Leaflet
Në fillim