Pastrues Inektoresh Mundesi te vi tek ju me Poste

Shitet nga: Armend Mehmetaj Sot 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
1)Pastrues JLM PETROL FUEL SYSTEM CLEANER
2)Pastrues JLM PETROL Catalytic Converter Cleaner
3Pastrues JLM PETROL EGR INTAKE CLEANER.
PER SECILIN PRODUKT KENI TE SHPJEGUAR GRAFIKISHT FUNKSIONIN E TIJE.
Solucionet jane Profesionale dhe mjaft te efekshem ,pasi perdorimi i gazit krijon mbetje dhe bllokime gjat djegjes, me solucione e ktheni mjetin ne gjendjen e meparsheme !
# Punon me mire
# Ecen me shpejt
# Konsumon me pak
#Evidenton bllokimin e sistemit te shkarkimit
#Ul ndjeshem normen e ndotjes
#Shmang dyllosjen per shkak te djegjes se Gazit
#Evidenton kolpot ne ecje qe vine nga bllokimi
Kliko ne Linkun e meposhtem
https://www.youtube.com/watch?v=tQo7Sit2wto
www.jlmlubricants.com
RISI ne tregun tone fabrike Nr 1 Ne prodhimin dhe testimin e Aditiveve.
E gjeni
Durres,Tirane(Auto Manoku).Tirane (Autoservis MOTOREX)Elbasan,Lushnje,Fier,F.Kruje,Lac
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim