JLM Pastrues INjektoresh

0 LEK

Shitet nga: Armend Mehmetaj 27 Maj 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Diesel Extrem Cleaner Vjen tek ju me Poste
-Pastrues I thelle I gjithe sistemit te naftes dhe te gazrave.- I pershtatshem per mjete ne gjendje te renduar, - qe bejne pak km e me shpejtesi te vogel, - qe kane qendruar shume kohe pa ndezur.- Gjatë procesit të pastrimit me Diesel Extrem pervec DPF pastrohen edhe valvulat e thithjes, -valvula EGR, -injektoret gjithashtu. JLM Diesel Extreme Clean shpërndan bllokimet, -mbetjet e parregullta, ul emetimin e shkarkuar te gazrave, -përmirëson konsumin e karburantit dhe lubrifikon të gjitha pjesët në motorr. Përveç pastrimit dhe lubrifikimit, JLM Diesel Extreme stabilizon gjithe karburantin në rezervuar dhe ndalon rritjen e algave.
Së pari, komponentët aktivë në JLM Diesel Extreme Clean pastron depozitimin e blozës nga pjesët e sistemit të karburantit dhe të motorrit. Pas pastrimit, pjesët lubrifikohen dhe mbrohen nga oksidimi dhe depozita të tjera që mund të ndikojnë negativisht në performancën e motorrit.
JLM Diesel Extreme Clean gjithashtu përmban një rrites te oktanve. Boost Cetane siguron djegie më të mirë të lëndës djegëse. Kjo e bën motorin të punoje më mirë.
Shmangni vizitat e padëshiruara në servise dhe shpenzimet e larta të kontrollit dhe riparimit. Shtoni një litër JLM Diesel Extreme Clean në rezervuar çdo 10.000 km ne nje serbarator për rezultatet maksimale dhe të qëndrueshme.
JLM Diesel Extreme Clean kombinon avantazhet e të gjitha aditiveve individuale të naftës dhe mund të përdoret në të gjitha makinat e vjetra dhe të reja me naftë e DPF.
Armend Mehmetaj
0692269226


WhatsApp:
0692269226
Leaflet
Në fillim