Impiante Gazi per Makina

350 EUR

Shitet nga: Denis Kallcaku 14 Maj 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
STAG, DIGITRONIC, BRC, LOVATO, Vento Autogas
-Autogas Systems Albania
-Distributor & Instalime Autogas
-Instalim impiant Gaz-i
-Impiante Full-Sekuencial
-Servis i autorizuar dhe i certifikuar per instalimin e impiantit te GAZ-it
-Garanci deri 5 Vite
-Cmime Shumice per Autoserviset

+355 68 30 30 833

https://www.facebook.com/autogasalbania
www.autogasalbania.com
Denis Kallcaku
0683030833
Leaflet
Në fillim