Impiante Gazi duke filluar nga 380€

Shitet nga: Denis Kallcaku Dje 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
-Instalim impiant Gaz-i
-Impiante Full-Sekuencial
-Servis i autorizuar dhe i certifikuar per instalimin e impiantit te GAZ-it

BRC, LOVATO, STAG, DIGITRONIC, LANDI-RENZO

+355 68 30 30 833

https://www.facebook.com/autogasalbania
www.autogasalbania.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim