Hapse gomash.

Shitet nga: Bashkim 20 Mar 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 2 250 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Durrës
Hapse gomash per vetura.
Cmimi i diskutushem . Mjafton tju interesoje.
Shes dhe gjenerator trefazoresh.
Me dy pistona Ruggerini. RD180.
Cmimi i gjeneratorit 1600 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim