Shes

Shitet nga: Michi 11 Pri 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

22 000 EUR

Komuna: Dibër
Shes pjes per servis makinash konvergjenc -zmontim-gomash-centrim-gomash-2-krika-paisje per vaj motori alkol frenash presa per nxerje gominash eksator per guzhineta te gjitha kto te reja 2 muaj te perdorura 1 ure konvergjence -1urre me krah dhe shum e shum gjera per te kompletuar nje ofiqin moderne


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim