Gomisteri per goma kamioni

Shitet nga: Keli 06 Pri 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 990 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Dibër
Shitet gomisteri per goma kamioni ne gjendje perfetke dhe shum e fuqishme
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim