Arowana Peshku për shitje

400 EUR

Shitet nga: Houston 23 Mar 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Delvinë
Arowana Peshku për shitje
Për më shumë informacion kontaktoni me mua përmes postës sime për përgjigje të shpejtë.
Kam një shumëllojshmëri të specieve të peshkut Arowana për shitje vetëm me email dhe le të ecim përpara
bankgiruhouston@gmail.com
Houston
65782436
Leaflet
Në fillim