Arowana Peshku për shitje

Shitet nga: Houston 23 Mar 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Delvinë
Arowana Peshku për shitje
Për më shumë informacion kontaktoni me mua përmes postës sime për përgjigje të shpejtë.
Kam një shumëllojshmëri të specieve të peshkut Arowana për shitje vetëm me email dhe le të ecim përpara
bankgiruhouston@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim