AUTEL MAXI COM

500 EUR

999 EUR

Shitet nga: “a.s.e_service instagram”master of electronic car Dje 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
“a.s.e_service instagram”master of electronic car
0693343138
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berat
Kompjuteri me i mire dhe me i thjesht per nje servis profesional per diagnsotikim, codim , programim, dhe sinkronizim te cdo lloj pakte elektronike ne makine. mbeshtet me shume se 120 marka automjetesh. 2 vite Garanci
“a.s.e_service instagram”master of electronic car
0693343138
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione