Montim katalizatore

0 LEK

Blihet nga: Klodjan Gjoni 22 Maj 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
katalizator per te gjitha makinat.filtra partikolar dpf.matje gazrash per kualidim te sigurt tek ne gjeni katalizator te ri dhe te perdorur me 2 vjet garansi. per me teper na kontaktoni nr amc 0684219977 . vod 0692241342
Klodjan Gjoni
0684219977
Leaflet
Në fillim