KOSHA PICERIE

0 LEK

Shitet nga: romeo 29 Mar 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Pajisje
Të tjera
PRODHOJM kosha per piceri depo farmaceutike etj...marim porosi te ndryshme gjithashtu bejm dhe riparime
Leaflet
Në fillim