fostrit

40 000 LEK

Shitet nga: palermo-milano1990@hotmai.co.uk 28 Mar 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Pajisje
Të tjera
Shes zetor fostrit ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike
palermo-milano1990@hotmai.co.uk
0684646828
Leaflet
Në fillim