Pjese Yamaha tdm 850

Shitet nga: Flori Xhelo Dje 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Berat
Pajisje : Të tjera
Shiten te gjitha pjeset per yamaha tdm Amortizator disqe fenera kolltuk sarbator dhe pjese motorrike pothuajse te gjitha pjeset freksion pistona testat karburator marmita origjinale bombina te gjitha pjeset motorrike me cmim shum te arsyeshem ose komplet skeletin e motorrit qe eshte ne foto vetem per grupin ka nevoje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim