Pjese skuteri Peugeot

Shitet nga: Olti Dje 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Shiten kroskot, fener i parme dhe stop i pasme i skuter peugeoti 50 cc.Cmimi caktohet kur te shikohet malli.
Leaflet
Në fillim