Marmita Scorpion 2 cop

500 EUR

Shitet nga: Aldo-Moto 25 Nën 02:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 2 250 LEK / muaj

Marmita Scorpion te sa po ardhura nga Italia ne gjendje shum te mir dhe shum te pastra
Leaflet
Në fillim