Kerkoj ti blej maskat e motorrit Yamaha

0 LEK

Blihet nga: Bekim 12 Sht 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tropojë
Jam nga Kosova, Prishtina, kerkoj per ti blere surratin pa fener (maskat pa drit) e perparme te motorrit te tipit shih me posht dhe shih foto:
http://www.motorcyclespecs.co.za/model/yamaha/yamaha_xtz660z_ten%2091.htm
Mund te me kontaktoni edhe ne viber +38344946019, prej ores 10:00 deri ne oren 22:00 falemderit per mirkuptim.
Leaflet
Në fillim