Xhup per motorr

90 EUR

150 EUR

Shitet nga: auto 02 Dhj 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Veshja eshte shume pak e perdorur ,
Me disa shtresa per vere , shi dhe dimer
eshte shum pak e perdorur
Leaflet
Në fillim