Publikuar: Gush 05 2021 01:39

Shoei GT-Air 2 + Sena SRL2

EUR

Publikuar: Gush 05 01:39
Shikime: 213
Pershendetje,
Shes kokoren Shoei GT-Air 2 + Sena SRL2. Eshte nga kokoret me te mira ne te gjitha kategorite si per udhetim ashtu dhe per qytet. Ngjyra shume te bukura. Nuk ka asnje shenje.

Kokorja eshte blere e re ne Gjermani dhe eshte perdorur shume pak me jasteqet qe e bejne mase S. Ndersa jasteqet e veta qe jane masa M nuk jane perdorur fare.
Kokorja eshte blere €500 + dogane + dergese + pinlock qe shkon ne total rreth €750.
Sena SRL2 qe eshte specifike per kte kokore kushton €230.
Pra total afersisht €1,000.

I shes te dyja per €550 - nuk ndahen.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
213
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0697052850

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione