Publikuar: Korr 28 2021 08:06

Kaske Motorri MT + Sena 10C Pro bluetooth

EUR

Publikuar: Korr 28 08:06
Shikime: 1
Kaske Motorri MT shum pak e perdorur me xham pasqyr bashke me bluetoothin Sena qe permban Kamera edhe kufje mikrofon brenda kaskes qe lidhet me celularin ose me aparatur tjeter Sena. Kaska vjen dhe me xhamin e zi dhe te bardhe. Bashke shkojne 400 € ndersa vec e vec 150 € kaska dhe 250 € Sena
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692173667

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione