Publikuar: Tet 27 2018 11:23

Batanije Genuine Yamaha per Xmax 400

EUR

Publikuar: Tet 27 11:23
Shikime: 40
Shitet mbrojtese dimerore origjinale Yamaha per XMAX 400. Eshte e re, e paperdorur, e pahapur asnje here nga qesja. Gabimisht njeren e bleva vete dhe tjetren (Tucano) ma sollen dhurate. Ajo qe shitet eshte Genuine Yamaha. Kontrollo modelin ne internet eshte ne foto.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
40
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355692083399

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione