Pjese per peugot 306

0 EUR

Shitet nga: Otto 23 Dhj 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Pajisje
Të tjera
Disponoj pjese kembimi per peugot (pezho) 307
Viti 2002- 2007
Motori 2.0 hdi nafte
Motori shkon dhe per pezho 206, citroen c4 etj
Makina esht portobagazh
Leaflet
Në fillim