Pjese per audi A3 2.0tdi

2 EUR

Shitet nga: Otto 18 Jan 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Pajisje
Të tjera
Disponoj pjese kembimi per audi a3
Viti 2003-2009, Motori 2.0 tdi
Kambio manuale 6 marsha
Me 2 porta , disqe alumin 16
Motori dhe pjeset dhe per golf 5 ,
Seat leon , Scoda oktavia etj
Leaflet
Në fillim