Stopa mbrapa mercedes C-class w204

200 LEK

Shitet nga: Mercedes original 22 Maj 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Pajisje
Të tjera
Jan originale...majtas dhe djathtas shiten cift dhe tek e tek....cift kushtojn 180 ...tek e tek 100 mos. Pyesni per cmim tjeter. Flm
Mercedes original
0675715666
Leaflet
Në fillim