Skare per makine OKAZION

0 LEK

Shitet nga: Andi 25 Shk 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Pajisje
Të tjera
Shes Skare per makine ne gjendje te perkryer me drita led dhe normale . E pershtateshme per te gjith makinat
Leaflet
Në fillim