Shitet Xhami i Mbrapen i Golf 5 ( origjinal )

110 000 LEK

Shitet nga: Erlis 27 Tet 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Pajisje
Të tjera
Shitet xhami i mbrapen ( xhami deres bagazhit ) per golf 5
Xhami eshte origjinal dhe i pa demtuar
Vlera 110 mije leke
Leaflet
Në fillim