Sallon per bmw E 39 i kompletuar

50 EUR

Shitet nga: Niku 30 Pri 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Pajisje
Të tjera
Sallon i kompletuar 2 sediliet e para dhe mbrapa ne gjendje shume te mire 50 euro.
Leaflet
Në fillim