pjese kembimi

Shitet nga: shkelqimi 24 Mar 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Tiranë
Pajisje
Të tjera
Pjese kembimi origjinale gjermane
1.pompe group timoni Benz 4aksi 35-35 edhe 35-44
2.kupa -semiaksi diferencjal para benzi te gjith llojeve
3.pistoleta ajri te llojeve te ndryshme
4.dhe pjes te tjera
shkelqimi
0662130154
Leaflet
Në fillim