Pastrues me hidrogjen HHO

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Elektro Servis Gjuriu 04 Dhj 14:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Pajisje
Të tjera
Elektro Servis Gjuriu mundeson riparim dhe shitje per produktet si me poshte: 1. Saldatrice 2. Gjeneratore 3. Kompresore 4. Panele Diellore 5. Servis Hidrocentralesh 6. Sisteme Hidrogjeni etj Sherbim i shpejte edhe maksimal. Na kontaktoni ne numrat e telefonit: 00355682305578 00355682099091 00355685720108
Elektro Servis Gjuriu
Elektro Servis Gjuriu mundeson riparim dhe shitje per produktet si me poshte: 1. Saldatrice 2. Gjeneratore 3. Kompresore 4. Panele Diellore 5. Servis Hidrocentralesh 6. Sisteme Hidrogjeni etj Sherbim i shpejte edhe maksimal. Na kontaktoni ne numrat e telefonit: 00355682305578 00355682099091 00355685720108
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Donald Trump, Kamez Tregoje në hartë
0685720108
Elektro Servis Gjuriu
0685720108

WhatsApp:
0685720108
Leaflet
Në fillim