Kompresor kondicioneri

0 LEK

Shitet nga: Loku 28 Jan 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Pajisje
Të tjera
Shiten kompresore kondicioneri 12v per makina te ndryshme.
Kompresoret jan te rinj dhe shiten me cmim te arsyeshem.
Loku
Leaflet
Në fillim