Amortizator w212 w218 Te RI

850 EUR

Shitet nga: Goma Disqe 03 Jan 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Pajisje
Të tjera
Amortizatoret mbrapa per 10-16 Mercedes-Benz E-Class (W212), 12-17 CLS-Class (W218)
Nr
A2183200130 (Majtas)
A2183200230 (Djathtas).

A2123201530
A2133260300

Shiten per arsye se jan porositur ne internet dhe erdhen pasi u shit makima.
Goma Disqe
0694334336
Leaflet
Në fillim