PARAKOLP BMW X5 E70 VITI 2011 FACELIFT

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: PJESE KEMBIMI KANANI MERCEDES BENZ Sot 08:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
PJESE KEMBIMI KANANI MERCEDES BENZ
  Online
0692061517


WhatsApp:
0692061517
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Fier
Pajisje
Të tjera
Shes Parakolp te kompletuar per
BMW X5 E70 modeli 2011
Parakolpi eshte e kompletuar me dritat e mjegulles dhe 3 sensor parkimi
Eshte i blere ne gjermani
Eshte origjinal 100%
I paster pa thyerje pa gerrivshtje pa ngjitje
Pershtatet per cdo BMW X5 E70
Per cdo pyetje : 069 20 61 517
PJESE KEMBIMI KANANI MERCEDES BENZ
TEK NE DO TE GJENI !! PJESE KEMBIMI ORIGJINALE PER MERCEDES-BENZ PER TIPET: A-klass W169 B-klass W245 C-klass w203 w204 w205 E-class W211 W212 S-klass w221 Ml-klass w164 w166 Gl- klass PJESET JANE TE REJA OSE TE PERDORURA DHE TE IMPORTUARA NGA GJERMANIA . MARRIM POROSI CEL: 0692061517
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Leonardo Murialdo 5 Tregoje në hartë
0692061517
https://www.facebook.com/pjesekembimikanani/
PJESE KEMBIMI KANANI MERCEDES BENZ
  Online
0692061517


WhatsApp:
0692061517
Leaflet
Në fillim