Motorra Mercedes benz ML w164 S w221 320& 350

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: PJESE KEMBIMI KANANI MERCEDES BENZ Sot 10:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
PJESE KEMBIMI KANANI MERCEDES BENZ
  Online
0692061517


WhatsApp:
0692061517
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Fier
Pajisje
Të tjera
w164 ML 320 CDI 2006-2009
w164 ML 350 CDI Bluetec adblue 2009-2011
w 221 S 320 CDI 2006 - 2009
w221 S350 4matic 2010 -2012
disponojme dhe kambiot te pa hapura ne gjendje perfekte

te kompletuar shiten dhe pjes vec e vec
PJESE KEMBIMI KANANI MERCEDES BENZ
TEK NE DO TE GJENI !! PJESE KEMBIMI ORIGJINALE PER MERCEDES-BENZ PER TIPET: A-klass W169 B-klass W245 C-klass w203 w204 w205 E-class W211 W212 S-klass w221 Ml-klass w164 w166 Gl- klass PJESET JANE TE REJA OSE TE PERDORURA DHE TE IMPORTUARA NGA GJERMANIA . MARRIM POROSI CEL: 0692061517
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Leonardo Murialdo 5 Tregoje në hartë
0692061517
https://www.facebook.com/pjesekembimikanani/
PJESE KEMBIMI KANANI MERCEDES BENZ
  Online
0692061517


WhatsApp:
0692061517
Në fillim