MOTORR MERCEDES-BENZ W211 E270 CDI 2005

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: PJESE KEMBIMI KANANI MERCEDES BENZ Sot 08:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Fier
Pajisje
Të tjera
MOTORR ME 178.000KM
JEPET KOMPLET OSE I ZHVESHUR
DISPONON :
5 INJATOR NAFTE
KOLEKTOR I THITHJES AJRIT
KOLEKTOR SHKARKO
VALVOLA EGR 2 COP
POMP VAKUMI
POMP VAJ HIDRAULIKU TIMONIT
POMP NAFTE
CAMON RAIL + 2 SENSORA E NAFTES
POLEXHOT E RRIPIT GJENERATORIT
SHTYTSAT E ZINXHIROT
SENSORAT E FAZES ETJ....

CEL: 069 20 61 517
PJESE KEMBIMI KANANI MERCEDES BENZ
TEK NE DO TE GJENI !! PJESE KEMBIMI ORIGJINALE PER MERCEDES-BENZ PER TIPET: A-klass W169 B-klass W245 C-klass w203 w204 w205 E-class W211 W212 S-klass w221 Ml-klass w164 w166 Gl- klass PJESET JANE TE REJA OSE TE PERDORURA DHE TE IMPORTUARA NGA GJERMANIA . MARRIM POROSI CEL: 0692061517
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Leonardo Murialdo 5 Tregoje në hartë
0692061517
https://www.facebook.com/pjesekembimikanani/
PJESE KEMBIMI KANANI MERCEDES BENZ
0692061517


WhatsApp:
0692061517
Në fillim