MOTORR+ KAMBIO AUTOMAT B-KLASS 2013-2016

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: PJESE KEMBIMI KANANI MERCEDES BENZ Sot 08:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
PJESE KEMBIMI KANANI MERCEDES BENZ
  Online
0692061517


WhatsApp:
0692061517
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Fier
Pajisje
Të tjera
Motorr B-klass + kambio i kompletuar viti 2013 55.000km 180 CDI nafte

Motorr B-klass + kambio i kompletuar viti 2015-16 , 5000 km!!!! si i ri me 0 200 CDI nafte

shiten dhe pjese vec e vec
PJESE KEMBIMI KANANI MERCEDES BENZ
TEK NE DO TE GJENI !! PJESE KEMBIMI ORIGJINALE PER MERCEDES-BENZ PER TIPET: A-klass W169 B-klass W245 C-klass w203 w204 w205 E-class W211 W212 S-klass w221 Ml-klass w164 w166 Gl- klass PJESET JANE TE REJA OSE TE PERDORURA DHE TE IMPORTUARA NGA GJERMANIA . MARRIM POROSI CEL: 0692061517
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Leonardo Murialdo 5 Tregoje në hartë
0692061517
https://www.facebook.com/pjesekembimikanani/
PJESE KEMBIMI KANANI MERCEDES BENZ
  Online
0692061517


WhatsApp:
0692061517
Në fillim