ML 320 CDI 2008 e gjitha per pjese kembimi !!

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: PJESE KEMBIMI KANANI MERCEDES BENZ Sot 09:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Fier
Pajisje
Të tjera
ML 320 CDI 2008 e gjitha per pjese kembimi !!
me 177.000 km !!!
jastek ajri
navi
sensor parkimi
kambio 7g tronik
ridoto
ura e parme
ura e pasme
disqe alumini 255/50/R19 goma 90% te reja

cel: 069 20 61 517
PJESE KEMBIMI KANANI MERCEDES BENZ
TEK NE DO TE GJENI !! PJESE KEMBIMI ORIGJINALE PER MERCEDES-BENZ PER TIPET: A-klass W169 B-klass W245 C-klass w203 w204 w205 E-class W211 W212 S-klass w221 Ml-klass w164 w166 Gl- klass PJESET JANE TE REJA OSE TE PERDORURA DHE TE IMPORTUARA NGA GJERMANIA . MARRIM POROSI CEL: 0692061517
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Leonardo Murialdo 5 Tregoje në hartë
0692061517
https://www.facebook.com/pjesekembimikanani/
PJESE KEMBIMI KANANI MERCEDES BENZ
0692061517


WhatsApp:
0692061517
Në fillim