Komplet per Pjese C250 CDI AMG packet 2013

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: PJESE KEMBIMI KANANI MERCEDES BENZ 22 Tet 17:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Fier
Pajisje
Të tjera
MERCEDES BENZ C250 CDI PER PJESE
DISPONON :
KOMPLET LOOK AMG VITI 2013
FENER BIXENON INTELIGENT LIGHT SYSTEM PARAKOLP MBRAPAKOLP
MOTORR KAMBIO TE KOMPLETUAR
+ PJESET E TJERA

CEL: 069 20 61 517
PJESE KEMBIMI KANANI MERCEDES BENZ
TEK NE DO TE GJENI !! PJESE KEMBIMI ORIGJINALE PER MERCEDES-BENZ PER TIPET: A-klass W169 B-klass W245 C-klass w203 w204 w205 E-class W211 W212 S-klass w221 Ml-klass w164 w166 Gl- klass PJESET JANE TE REJA OSE TE PERDORURA DHE TE IMPORTUARA NGA GJERMANIA . MARRIM POROSI CEL: 0692061517
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Leonardo Murialdo 5 Tregoje në hartë
0692061517
https://www.facebook.com/pjesekembimikanani/
PJESE KEMBIMI KANANI MERCEDES BENZ
0692061517


WhatsApp:
0692061517
Leaflet
Në fillim