Cader Per Kamion

0 LEK

Shitet nga: xxxx 16 Tet 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Pajisje
Të tjera
Mushama Per kamion . gjatesia 6.20m gjeresia 2.40m dhe lartesia 3m mbulesa eshte me te gjitha aksesoret tubo mbajtese te cilat jan xingato . Eshte shume e paster pa asnje te care . Cmimi 350 euro .
Cel:0695430401
Leaflet
Në fillim