Publikuar: Mar 17 2022 08:30

Kasetofon per A clas B clas

EUR

Publikuar: Mar 17 08:30
Shikime: 12
Kasetofoni per Mercedenz Benz A clas dhe B clas.
Kasetofoni eshte ne gjendje fabrike, i pa hapur ndonjeher, dhe punon ne menyre prefekte.
Ekrani eshte i pa gervishur.
Kasetofoni disponon Radio, Cd mp3, Aux.
Cmimi i pa diskutueshem.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
12
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696766967

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione