Injektore dhe pompa nafte

1 EUR

Shitet nga: Alban 05 Pri 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Pajisje
Të tjera
Riparojme injektore dhe pompa nafte te gjith tipet comon rail duke shtuar si opsion te ri injektoret e Sprinter,ML164,Bmw mbi 2007 ,golf 6 etj te gjitha modelet e rinj.Faleminderit

Ju mirpresim
Leaflet
Në fillim