Stopa per CLK W209

180 LEK

200 LEK

Shitet nga: Andi 22 Pri 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Shiten stopa per Clk
Ne gjendje perfekte
Pa demtime dhe pa gervishtje.
Stopat jan origjinal te benzit, jo prodhim Kinez as imitime te tjera.

Flm
Leaflet
Në fillim